Ocet jabłkowy 0,5l, prawdziwie domowy (Szklana butelka)

Nowy produkt

Ocet jabłkowy 0,5l - niepasteryzowany, robiony z całych jabłek, od 18 lat prawdziwie domowym sposobem.WYSYŁKA W SZKLANEJ BUTELCE!

Więcej szczegółów

12 Przedmioty

9,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Przedmiotem sprzedaży jest 0,5 litra octu jabłkowego, niepasteryzowanego, naturalnie mętnego, dojrzałego 23.07.2018 roku. SPRZEDAWANEGO W SZKLANEJ BUTELCE!

OPIS PRODUKTU:

Dzisiaj dużo się mówi o occie jabłkowym. Jest to przyprawa, która leczy i pomaga utrzymać zgrabną sylwetkę ale tylko wtedy, kiedy jest to ocet robiony prawdziwie domowym sposobem.

18 lat temu, moja mama natrafiła na artykuł o occie jabłkowym w jednym z czasopism dla kobiet. Podany był tam również przepis na jego zrobienie. Mama wtedy miała problemy z żelazem i hemoglobiną. Przeczytała o tym, że ocet jabłkowy pomaga na takie rzeczy i spróbowała go zrobić. Mama regularnie zaczęła pić ten ocet rano przed śniadaniem i kiedy zrobiła sobie wyniki, lekarz nie mógł uwierzyć w to co zobaczył. Wyniki miała idealne!

Od tamtej pory ocet jabłkowy produkujemy systematycznie, a po namowie wielu osób postanowiliśmy rozszerzyć produkcję i oferować go innym ludziom.   

Do produkcji mojego octu jabłkowego używane są CAŁE JABŁKA, które pochodzą z mojego sadu oraz od sąsiadów i znajomych z pewnych źródeł. Wśród moich drzew w sadzie stoją ule z pszczołami, widoczne na zdjęciu głównym w tle.

Ocet jabłkowy produkowany z całych jabłek (a nie ze skórek) zawiera o wiele więcej wapnia, fosforu, potasu oraz innych minerałów i leczniczych substancji organicznych. Do produkcji takiego octu używa się znacznie mniej cukru i wody niż w przypadku octu wyrabianego z samych skórek. Ocet taki ma piękną barwę i niezwykły bukiet, a kwasowość wynosi 2-4% w zależności od pory roku i gatunku jabłek.

Ocet jabłkowy nie ma daty ważności. Tak samo jak wino, mydło czy np tytoń - im stoi dłużej tym jest lepszy.

Posiadam już wiele pozytywnych komentarzy dotyczących octu jabłkowego.

SKŁAD OCTU:

Składniki w moim occie, potrzebne do jego zrobienia to: 

- całe jabłka,

- woda,

- cukier,

- skórka chleba razowego. 

Na litr mojego octu jabłkowego przypada 0,8 kg kilograma całych jabłek!

Żeby zrobić ocet jabłkowy w domu, trzeba poświęcić mu minimum 3 miesiące. Po tym czasie nadaje się do spożycia.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Opinie

Oceń 
2018-08-11

Ocet

Ocet rewelacja - najlepszy. Kupuję systematycznie od lat.

  Oceń 
  2018-04-29

  Ocet Jabłkowy

  Napiszę krótko bo nie ma co się tu rozpisywać,jak dla mnie to nie widzę innego octu,można się pokusić o ocet z różnymi dodatkami typu miód itp.ale jeśli ktoś ceni sobie oryginalność to nie ma co eksperymentować...

   Oceń 
   2018-03-22

   Najlepszy

   Bardzo smaczny, delikatny ocet, czuć, że domowy :)

    Oceń 
    2018-01-14

    Super ocet jabłkowy

    Kupowałem ocet w różnych miejscach, ale dopiero ten mi pomógł. Polecam wszystkim

     Napisz opinię

     Ocet jabłkowy 0,5l, prawdziwie domowy (Szklana butelka)

     Ocet jabłkowy 0,5l, prawdziwie domowy (Szklana butelka)

     Ocet jabłkowy 0,5l - niepasteryzowany, robiony z całych jabłek, od 18 lat prawdziwie domowym sposobem.     WYSYŁKA W SZKLANEJ BUTELCE!