Miód wielokwiatowy z przydomowej pasieki. Zobacz większe

Miód wielokwiatowy z przydomowej pasieki.

Nowy produkt

Prawdziwy miód wielokwiatowy 900 ml. Miodobranie 2023 rok.

Więcej szczegółów

52 Przedmioty

44,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Przedmiotem sprzedaży jest 900 ml miodu wielokwiatowego z miodobrania w 2023 roku.

OPIS PRODUKTU:

Miód wielokwiatowy pochodzi z nektaru kwitnących na wiosnę klonów, wierzb oraz drzew owocowych i kwiatów łąkowych. Jest miodem lekkim, odżywczym i bogatym w witaminy. Warto spożywać go w stanach przemęczenia i braku energii – jest naturalnym sposobem na przywrócenie równowagi organizmu. Świetnie też sprawdzi się w profilaktyce chorób serca, problemach z wątrobą i funkcjonowaniem układu pokarmowego.

Oto kilka przepisów na pyszne i niezwykle zdrowe napoje z miodem:

Napój cytrynowy:
W litrze wody rozpuszczamy 70 g miodu, dodajemy do tego sok z jednej cytryny i starannie mieszamy aż miód się rozpuści. Ten napój jest niezwykle orzeźwiający. Można go stosować w stanach gorączkowych.

Napój odżywczy:
80 g miodu ucieramy z dwoma żółtkami i wlewamy do tego pół litra gorącej herbaty, trzymając całość na wolnym ogniu i stale mieszając. Do napoju można dodać sok z cytryny wg uznania. Napój można pić na ciepło jak i na zimno.

Napój miodowo-drożdżowy:
W szklance wody rozpuszczamy nie więcej jak 10 g drożdży piekarniczych (mogą być też drożdże piwowarskie), dodajemy do tego pełną łyżeczkę miodu, mieszając tak żeby miód się rozpuścił. Zostawiamy całość na 30 minut. Po tym czasie otrzymujemy musujący i przyjemny w smaku napój. Polecany przy dużym wysiłku umysłowych i wyczerpaniu nerwowym. Jest to najlepszy napój dla uczniów lub studentów przygotowujących się do egzaminów. Napój ten doskonale regeneruje, dodaje energii i poprawia samopoczucie. Należy pić go nie więcej jak 3 razy dziennie przed posiłkiem.

WYSYŁKA:

Wysyłka w słoiku 900 ml takim jak na zdjęciu.

Wysyłam kurierem.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

UWAGA! Numer telefonu jest potrzebny dla kuriera! Bez numeru telefonu nie realizuję zamówienia!

Opinie

Napisz opinię

Miód wielokwiatowy z przydomowej pasieki.

Miód wielokwiatowy z przydomowej pasieki.

Prawdziwy miód wielokwiatowy 900 ml. Miodobranie 2023 rok.