Ocet jabłkowy 5l, prawdziwie domowy (Plastikowa butelka)

Nowy produkt

Ocet jabłkowy 5l - niepasteryzowany, robiony z całych jabłek, od 20 lat prawdziwie domowym sposobem.WYSYŁKA W PLASTIKOWEJ BUTELCE!

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

130,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Przedmiotem sprzedaży jest 5 litrów octu jabłkowego, niepasteryzowanego, naturalnie mętnego, dojrzałego 06.02.2023 roku. SPRZEDAWANEGO W PLASTIKOWEJ BUTELCE!

OPIS PRODUKTU:

Dzisiaj dużo się mówi o occie jabłkowym. Jest to przyprawa, która leczy i pomaga utrzymać zgrabną sylwetkę ale tylko wtedy, kiedy jest to ocet robiony prawdziwie domowym sposobem.

20 lat temu, moja mama natrafiła na stary przepis na zrobienie octu jabłkowego. Mama wtedy miała problemy z żelazem i hemoglobiną. Przeczytała o tym, że ocet jabłkowy pomaga na takie rzeczy i spróbowała go zrobić. Mama regularnie zaczęła pić ten ocet rano przed śniadaniem i kiedy zrobiła sobie wyniki, lekarz nie mógł uwierzyć w to co zobaczył. Wyniki miała idealne!

Od tamtej pory ocet jabłkowy produkujemy systematycznie, a po namowie wielu osób postanowiliśmy rozszerzyć produkcję i oferować go innym ludziom.   

Do produkcji mojego octu jabłkowego używane są CAŁE JABŁKA, które pochodzą z mojego sadu oraz od sąsiadów i znajomych z pewnych źródeł. Wśród moich drzew w sadzie stoją ule z pszczołami.

Ocet jabłkowy produkowany z całych jabłek ( a nie ze skórek) zawiera o wiele więcej wapnia, fosforu, potasu oraz innych minerałów i leczniczych substancji organicznych. Do produkcji takiego octu używa się znacznie mniej cukru i wody niż w przypadku octu wyrabianego z samych skórek. Ocet taki ma piękną barwę i niezwykły bukiet, a kwasowość wynosi 2-4% w zależności od pory roku i gatunku jabłek.

Mój ocet jabłkowy nie ma daty ważności. Tak samo jak wino, mydło czy np tytoń - im stoi dłużej tym jest lepszy.  

Na litr mojego octu jabłkowego przypada 0,8 kg kilograma całych jabłek!

Żeby zrobić ocet jabłkowy w domu, trzeba poświęcić mu minimum 3 miesiące. Po tym czasie nadaje się do spożycia.

WYSYŁKA:

Wysyłka w plastikowej 5 litrowej butelce. Ocet zlewany jest do butelki na dzień przed wysyłką.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

UWAGA! Numer telefonu jest potrzebny dla kuriera! Bez numeru telefonu nie realizuję zamówienia!

Opinie

Oceń 
2022-10-19

Anna

Od kilku lat regularnie kupuje ten ocet, jedyne co mogę napisać to, że jest on najwyższej jakości, doskonały zarówno do picia jak i przetworów.. Czuć, że jest robiony z troską i bardzo dobrej jakosci owoców- zakupiłam już wiele u innych sprzedawców, ten jest dla mnie najlepszy. Kupuje ten pięciolitrowy po dostawie zaraz przelewam do mniejszych szklanych butelek. Bardzo dziękuję - stała klientka.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Ocet jabłkowy 5l, prawdziwie domowy (Plastikowa butelka)

  Ocet jabłkowy 5l, prawdziwie domowy (Plastikowa butelka)

  Ocet jabłkowy 5l - niepasteryzowany, robiony z całych jabłek, od 20 lat prawdziwie domowym sposobem.  WYSYŁKA W PLASTIKOWEJ BUTELCE!